ایمیل :
رمز عبور :

ارتباط با ما ثبت نام کاربر جدید

آموزش کاربردی GIS جلد پنجم دوره تخصصی-بهداشت و سلامت

گروه :در دست چاپ
کد : براساس نسخه ARC GIS 10-,ویرایش چهارم(تاریخ نشر:پاییز 1391)
موجود نمی باشد
 كتاب «آموزش كاربردي GIS براي بهداشت»، يك كتاب مرجع منحصر به فرد در آموزش سامانه های اطلاعات مكاني (GIS)، در زمینه ی خدمات حرفه ای بهداشتی- درمانی است. اين كتاب براي كمك به دانشجويان و متخصصان در استفاده از GIS براي حل مسايل مختلف بهداشت و درمان و همچنين دستيابي به تجارب مجازي و تحليلي مربوط به داده هاي بهداشتی طراحي شده. در اين كتاب و به كمك ابزار GIS مي توان نتايج تحقيقي مسایل مختلف سياست گذاري و برنامه ريزي در حفظ بهداشت را مشاهده كرد.
كتاب «آموزش كاربردي GIS براي بهداشت»، راهنماي مسيري است كه طی آن، دانشجويان و كاربران خواهند توانست نقشه هايي را براي بررسي الگوي جمعيت محروم از پوشش بيمه طراحي كنند، داده هاي مكاني را براي تجزيه و تحليل خطرات محيطي آماده سازند، آسيب هاي وارده به جامعه ی جوان را تحليل كنند، نحوه ی انتشار بيماريهاي واگیر انساني و حيواني را مشخص كنند، مناطق داراي خطرات بالقوه ی بهداشتي را پيش بيني نمايند و بسياري موارد ديگر.
هر فصل با معرفي يك مشكل يا موضوع بهداشتي و اطلاعات مكاني مربوط به آن آغاز مي شود. طي آموزش گام به گام به دانشجويان نشان داده مي شود كه چگونه اين مسايل را با استفاده از نرم افزار ArcGIS حل كنند.
از جمله مخاطبان این کتاب، متخصصان و دانشجویان مدیریت بهداشت، بهداشت عمومی، علوم اجتماعی و برنامه ریزان عمومی، متخصصان IT، پزشکان و ارایه دهندگان خدمات بهداشتی و درمانی هستند. كتاب «آموزش كاربردي GIS براي بهداشت»، نه تنها يك كتاب مرجع درسي براي كلاس هاي آموزشي، بلكه يك كتاب خودآموز گام به گام نيز است.ارتباط با ما | حریم شخصی کاربران | شرایط استفاده
کلیه حقوق این سایت متعلق به آمایش سرزمین ایران شهر می باشد و هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت پیگرد قانونی خواهد داشت
طراحی و پیاده سازی : وب پلاس ، گروه توسعه وب ایران